Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

SteelSeries'in Yeni Klavyesi Discord Özelliğiyle Dikkat Çekiyor!  

  RSS
-Aliz-
(@aliz)
Üye Moderator

SteelSeries'in Yeni Klavyesi Discord Özelliğiyle Dikkat Çekiyor!

Ürettiği yüksek kaliteli oyuncu ekipmanlarıyla tanınan SteelSeries, bir süre önce yaptığı açıklamayla birlikte yeni oyuncu mouse'unu tanıtmasının ardından SteelSeries Apex M570 isimli klavyesini de görücüye çıkardı.

Bir tür mekanik klavye olan SteelSeries Apex M570, diğer markaların kullandığı Cherry MX mekanik anahtarlar yerine şirketin kendisi tarafından üretilen QX2 takımını kullanmasıyla dikkatleri çekiyor. Oldukça sade bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra tuş takımı da barındıran Apex M570, renk değiştirebilen RGB LED ışıklandırmasıyla tasarımsal olarak da beğenileri toplamayı başarıyor.
Kullanılan LED'lerin dikkat çeken bir başka özelliği ise herhangi bir tuşa uyarı ışığı atanabiliyor olması. Örneğin; harflerin hemen üzerinde bulunan rakamların herhangi birine e-posta uyarısı atamanız halinde, gelen kutunuza posta düşmesi halinde, atadığınız tuş size uyarı vermeye başlıyor. Keza yeni güncellemeyle SteelSeries Engine olarak adlandırılan uygulamanın içine Discord'un da eklenmesiyle birlikte, herhangi bir tuşa Discord uyarısı da atayabiliyorsunuz.
Neredeyse duyulamayacak kadar sessiz olduğu söylenen ve bu özelliğiyle mekanik klavyeler arasında kendisine ayrı bir yer edinen SteelSeries Apex M570, 50 milyon tuş basma ömrü de sunuyor.

Alıntı
Gönderildi : 16 Ağustos 2017 21:33
Paylaş:
Başa dön