Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

[Sabit] General Mobile Nedir ?  

  RSS
#Oguz
(@oguz)
Saygın Üye

Türkiye'nin lider akıllı telefon markası
General Mobile ile tanışın

General Mobile, en yeni teknolojileri müşterilerine sunarak uluslararası bir marka yaratma fikriyle kuruldu. Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 3 akıllı telefon markasından biri olan General Mobile, üstün kalite standartlarında, ulaşılabilir, güncel teknolojilere sahip akıllı mobil çözümler geliştirmektedir.

General Mobile, stratejik iş ortağı Google ile Android One projesini başlattı. Avrupa’nın ilk Android One ürününü lanse eden General Mobile, dünyada Android One programının en başarılı iş ortağı oldu. General Mobile, Dünya Mobile Kongresi’nde (MWC) Google tarafından kalite odağı, yaratıcılığı ve Android’in yeteneklerini en iyi şekilde kullanan marka olarak “Android European Hero” ödülüne layık görüldü.

Android One programı kapsamında müşterilerine saf Android deneyimi yaşatan General Mobile, en güncel ve en güvenli Android versiyonunu sunan markadır. Bugün General Mobile, dünyanın önde gelen mobil teknoloji şirketleri ile ortak çalışarak, globalde başarı yakalamış lider ve yerli bir akıllı telefon üreticisidir.Ve ürünlerini 33 ülkeye ihraç etmektedir. Hayatı kolaylaştıran ürün ve çözümleriyle bulunduğu ülkelerde hızla büyüyen General Mobile, Hollanda’da telekom pazarında 4. akıllı telefon markası olurken, Özbekistan, Gürcistan, Hırvatistan, Azerbaycan ve Belarus’da ise ilk 5 markadan biridir.

Vizyonumuz

Dünyanın en çok tercih edilen cep telefonu markası olmak.
 
Misyonumuz

Yüksek kalitede, ulaşılabilir, güncel teknolojilere sahip akıllı mobil ürünler geliştiren bir marka olmak.

(kaynak: https://www.generalmobile.com/tr/hakkimizda/general-mobile)

Alıntı
Gönderildi : 16 Ekim 2018 20:00
Paylaş:
Başa dön