Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Apple iPhone 7 Plus çift kamerayla mı gelecek?

0
Konuyu Beğen
0
#1
[Resim: apple-stage.jpg]
Apple iPhone 7 Plus, yılın kalan bölümünde tanıtılacak en önemli akıllı telefon modellerinden. Muhtemelen iki yıl boyunca da sıklıkla konuşulacak. Eylül ayında duyurulması beklenen modelin teknik detaylarına dair bazı bilgiler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Doğrulanmayan, dolayısıyla herhangi bir resmiyeti bulunmayan yeni bir görsel, iPhone 7 Plus’ın arka yüzünde çift kamera tasarımını açıkça gözler önüne seriyor.


Optik zoom için geliştirildiği iddia edilen ikinci kameranın Apple’ın sonraki akıllı telefonunda öne çıkacak yenilikler arasında olacağı belirtiliyor. 5.5 inç ekranlı phablet modelinin yeni –olası- görüntülerinde arka kısmın film kaplı olduğu, kameranın dışında anten çizgilerinin de değiştiği, bunun haricinde ise cihazın iPhone 6 hattına benzer bir yapıda göründüğü dikkatlerden kaçmıyor.


iPhone 7 Plus’ta ayrıca hızlı şarj destekli 3500 mAh kapasiteli pilin bulunacağına dair yeni raporlar da kamuoyuna yansımış durumda…[Resim: pro7.png]
iPhone 7 serisini merakla bekleyenler için cihazın arka yüzünde anten çizgilerinin haberdeki görselde olduğu gibi geleceğine dair başka bilgiler de vardı. Kamera özelliklerinin de değişeceğine ilişkin başka kaynaklardan elde edilmiş detaylar söz konusu. En nihayetinde ise büyük ekranlı ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonun bir dizi yeni tasarım argümanı ile kullanıcılarının karşısına çıkacağı yönünde güçlü emareler var.Modelin resmi olarak tanıtımına üç ay kaldığını hatırlatmakta fayda var.    Apple iPhone 7 Plus çift kamerayla mı gelecek?
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi