Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

SONY XPERIA Z3 D6603 Marshmallow 6.0.1 STOCK Firmware Kurulum

0
Konuyu Beğen
1
#1
SONY XPERIA Z3 D6603 STOCK Firmware Kurulum
Marshmallow 6.0.1


[Resim: rJXBk3.jpg]


ROM VE TELEFON HAKKINDA
Sony XPERIA Z3, bu 12 aylık boş zaman için Sony hücrenin amiral gemisidir.  5.1 inç Full HD ekran, Qualcomm 4 çekirdek CPU, 3 GB RAM ve 20,7 megapiksel dijital kamera bulunuyor. Sony XPERIA Z3 suya dayanıklı olabilir. Altında, bugünkü bellenimi göreceksiniz (resmi Android 5.Zero.2 Lollipop).

Sony XPERIA Z3 D6603'e Son Android 6.0.1 Marshmallow Rom Nasıl Yüklenir?
a) Öncelikle, yazılım sürümünüzü kontrol edin
b) BURADAN Flashtool'u indirin ve yükleyin.
c) Xperia Z3(D6603) için Android 6.0.1 Marshmallow rom dosyasını buradan indirinFlashtool programını açıp sol üst taraftaki elektrik simgesine benzeyen butona tıklıyoruz.
İçeriği GösterDosya Eki:

Flash mode seçili olarak OK butonu ile devam ediyoruz.
İçeriği GösterDosya Eki:

Yazılım seçme menüsündan cihazımıza göre olan yazılımı seçiyoruz. Telefondaki verileri kaybetmemek için sağ üst kısımda bulunan WIPE bölümünde olan kutulardaki tikleri kaldırıyoruz. 
Eğer onarma şeklinde yazılım yükleme yapacaksak tüm kutulara tik işareti koyabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra sağ altta bulunan FLASH butonuna basıyoruz.

İçeriği GösterDosya Eki:

FLASH butonuna bastıktan sonra yazılım dosyası analiz edileceğinden bir süre bekleyeceğiz. Beklediğimiz süre sonunda aşağıdaki görsel gibi bir ekran çıkacaktır. 
Bu ekran çıktığında daha önceden kapalı olarak beklettiğimiz telefonun ses kısma butonuna basılı tutarak bilgisayara bağlı olan usb kablomuzu telefonumuza takıyoruz ve bu ekran kapanana kadar beklemeye devam ediyoruz. Bağlantı ekranı kapandıktan sonra yazılım telefona yüklemeye başlamıştır, artık ses butonundan parmağımızı kaldırabiliriz. Yükleme işlemi ortalama 10 dakika sürebilir..

İçeriği GösterDosya Eki:
Not: Bu işlemi telefonunuz güncelleme esnasında yarım kaldığında açılmazsa ve onarım olarak ta kullanabilirsiniz.
[Resim: vXRVp4.png]

#2
Teşekkürler


    SONY XPERIA Z3 D6603 Marshmallow 6.0.1 STOCK Firmware Kurulum
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi