Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Point Blank Masters Lig 1.Hafta Raporu  

  RSS
arda7861
(@arda7861)
Gelişen Üye

Sevgili Gezegen Forum üyeleri ,

Süper Lig'le beraber Masters Lig'de start aldı ve takımlar PBWC'de ülkemizi temsil etmek için kıyasıya mücadeleye başladı. 
 
Künyesizler e-Sports bildiğimiz gibi;
 
Geçtiğimiz sezonun şampiyonu lige çok iyi bir başlangıç yaptı. Güçlü rakipleri Gpay Ice Esports takımını 2-0 ile geçen "Künyesizler", LOWFIXED ve Azzuro'ya da şans tanımadı ve ilk haftadan 6 galibiyeti cebine koydu.
 
Plan-B Gaming yine takipte;
 
Geçen sezon zirvenin en yakın takipçilerinden olan "Plan-B" bu sezonda yarışta. 6 galibiyet alan ekip "Künyesizler" takımının ardından 2.sırayı elde etti ve bu sezonda yarışta olacağını gösterdi.
 
World Judge ESC'nin favori sezonu;
 
PBWC ve PBIC sezonlarında herzaman çok iyi performans gösteren ekip bu sezonda bunu yapacaklarının sinyalini verdi. 6 galibiyet alan, taktiksel ve rahat oyunlarıyla dikkat çeken ekip şüphesiz en iddialı takımlar arasında.
 
GLESS uzatmaların kurbanı;
 
Geçen sezon tırnaklarıyla kazıyarak ligde kalan ekip sezona iyi bir başlangıç yaptı ancak bu çok daha iyi olabilirdi. Rakiplerine 2 haritada uzatmalarda yenilen ekip uzatmaların kurbanı olmuş oldu. "UNRIVALED" ekibine 13-11 ve "Plan-B" takımına 14-10 uzatmalarda kaybeden GLESS biraz daha sabırlı ve uzun süre konsantre oynarsa daha iyi yerlere gelebilir ve geçen sezon yakaladıkları çıkışı sürdürebilir.
 
ReLaxGame kayıp;
 
3 sezondur yakaladıkları ivme ve oynadıkları oyunla dikkat çeken ekip bu hafta tüm maçlarını kaybetti. Yayın maçında takım oyuncuları arasındaki gerginlik dikkat çekerken takımda kopukluk gözlendi. Çok iyi bir kadro ve yapıya sahip olan takımın bir an önce kendilerine gelip toparlanması gerekiyor.

Alıntı
Gönderildi : 26 Şubat 2018 20:09
Paylaş: